DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

CBRE Key Account Manager / Team Leader – správa průmyslových a kancelářských nemovitostí in Prague, Czech Republic

Key Account Manager / Team Leader – správa průmyslových a kancelářských nemovitostí

Job ID

166040

Posted

09-May-2024

Service line

Advisory Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Property Management

Location(s)

Prague - Praha, Hlavni mesto - Czechia

CBRE je světovou jedničkou v poradenství v oblasti komerčních realit. Kanceláře, maloobchodní prostory i průmyslové reality řešíme od A až do Z. Zabýváme se správou nemovitostí, poradenstvím v oblasti pronájmu, oceňováním nemovitostí, investičním poradenstvím, vedeme projekty výstavby a rekonstrukcí komerčních budov, řešíme projekty zaměřené na problematiku udržitelnosti budov, ale zabýváme se i průzkumem trhu.

Do týmu zabývajícího se správou komerčních budov v současné chvíli hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Key Account Manager / Team Leader pro portfolio průmyslových a kancelářských nemovitostí.

Náplň práce:

  • Dohled nad správou svěřeného portfolia nemovitostí

  • Vedení, rozvoj a hodnocení menšího týmu Property managerů, aktivní účast na náboru nových kolegů a jejich onboardingu

  • Dohled nad přebíráním a předáváním správních mandátů,nastavování procesů u nových mandátů, dohled nad implementací do interních systémů, nastavení reportingu

  • Pravidelný reporting majiteli, účast na meetinzích, zajištění péče o klienta

  • Dohled nad koordinací dodavatelských vztahů a administrací smluvních dokumentů, výběrová řízení na dodavatelské práce

  • Dohled nad vypracováním rozpočtů (opex, capex budget) a vyúčtováním nákladů

  • Identifikace příležitostí pro zlepšování a inovace a aktivní účast na jejich implementaci

  • Identifikace obchodních příležitostí, spolupráce s dalšími týmy v rámci struktury CBRE

  • Podpora Property managerů zejména v oblasti speciálních požadavků klientů, havárií, vyúčtování nákladů, reportingu, v přípravě rozpočtů atd.

  • Participace na výběrovýchřízeních na správu budov: příprava cenových nabídek, dokumentů, aktivní účast na schůzkách s klienty, prezentace služeb

  • Zastoupení role Property managera v případěkrátkodobého výpadku personálních kapacit

  • Podílení se na tvorbě interních postupů, dohled nad jejich dodržováním a aktivní účast na jejich vylepšování

  • Participace na auditech provozních nákladů (due dilligence) při prodeji / akvizici projektů

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici ve správěkomerčníchnemovitostí, včetně vedení týmu podmínkou

  • Dobrá znalost anglického jazyka – slovem i písmem

  • Dobrá znalost MS Office, schopnost rychle se adaptovat na nové systémy a procesy

  • Schopnost pracovat pod tlakem, řešit konfliktní situace a prioritizovat

  • Dobré komunikační a interpersonální schopnosti

  • Analytické schopnosti, schopnost porozumět datům a interpretovat je

  • Flexibilita, proaktivní přístup, otevřenost změnám, novým trendům a technologiím

  • Přehled o nových trendech a technologiích v oblasti správy budov

  • Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Práci v dynamicky se rozvíjející firmě s mnohaletou tradicí, která je lídrem na světovém i českém realitním trhu

  • Úzká spolupráce s kolegy v České republice a Evropě

  • Možnostprofesního rozvoje a růstu v rámci prestižní společnosti

  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský kolektiv

  • Firemní kulturu založenou na flexibilitě, otevřenosti a důvěře

  • Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

V případě zájmu nám prosím zašlete Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers